הדפסת העמוד | סגור חלון

תוכניות אופיס 365

הודפס מ: תקלה
קטגוריה: פורום תקלה
שם הפורום: פורום תמיכה טכנית
תיאור הפורום: פורום זה נועד לעזור לכם להתמודד עם בעיות טכניות במחשב. ניתן לקבל עזרה גם בנושאי רשתות, אבטחה, שרתים ומערכות הפעלה.
URL: http://www.takala.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=15367
הודפס בתאריך: 28/5/2020 בשעה 07:44
גרסאת תוכנה: Web Wiz Forums 9.65 - http://www.webwizforums.com


נושא: תוכניות אופיס 365
נכתב על ידי: takala
נושא: תוכניות אופיס 365
נכתב בתאריך: 25/1/2014 בשעה 14:11
Microsoft Office 365 היא חבילה של שירותי ענן שמסופקת באמצעות מיקרוסופט על תשתיות (Data Centers) שנבנו ברחבי העולם. ב- Office 365 ישנן חבילות המיועדות לעסקים קטנים וחבילות לארגונים בינוניים וגדולים.


חבילת השירותים של Office 365 מקבצת בתוכה את שירותי הענן של מיקרוסופט: Exchange Online, SharePoint Online, Lync Online, Office Professional Plus ו-Office Web Apps. Office 365 נותן גישה מכל מקום לדואר אלקטרוני, מסמכים, אנשי קשר ולוחות שנה.


[TUBE]xis6gSvOCsI#t=196[/TUBE]

מוצרים:

Exchange Online - תיבת דואר אלקטרוני בגודל של 50 ג'יגה בתים (GB), לוח שנה ואנשי קשר. הדואר האלקטרוני מופעל על גבי השרתים בעלי היתירות הגלובלית של מיקרוסופט, כשהוא מוגן על ידי מסנני אנטי-וירוס ודואר זבל ותמיכה טלפונית.

SharePoint Online שומר על סנכרון בין הצוותים ומספק מקום מרכזי לשיתוף מסמכים ומידע עם עמיתים ולקוחות. מיועד לעבודה עם יישומי Office המוכרים, מאפשר לשמור מסמכים ישירות ב-SharePoint ולעבוד על הצעות ועל פרויקטים בזמן אמת, תוך אספקת גישה למסמכים ולמידע מכל מקום.

Lync Online הוא שירות תקשורת מאוחדת בענן, אשר מחבר בין אנשים בשלל דרכים חדשות ומכל מקום, באמצעות שימוש בנוכחות, העברת הודעות מיידיות, שיחות שמע/וידאו ופגישות מקוונות הכוללות ועידות שמע, וידאו ואינטרנט.

Office - תוכנות של Microsoft Office המסופקת כשירות גמיש ונתמכת על ידי שירותי Office 365 המחוברים לענן. החבילה נרכשת כמנוי חודשי לפי כמות המשתמשים.


תוכניות אופיס 365:


הדפסת העמוד | סגור חלון

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2010 Web Wiz - http://www.webwizguide.com