Google

תוכנת שרטוט שלא עובדת - תקלה
עמוד הפורומים עמוד הפורומים > פורום תקלה > פורום תמיכה טכנית
  הודעות חדשות הודעות חדשות RSS Feed: תוכנת שרטוט שלא עובדת
  FAQ FAQ  חיפוש בפורום   הרשמה הרשמה  כניסה כניסה

תוכנת שרטוט שלא עובדת    

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
הודעה / צפה בהודעה שלא נקראה
sufi צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 28/5/2008
מצב: לא מחובר לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sufi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: תוכנת שרטוט שלא עובדת
    פורסם: 28/5/2008 בשעה 21:59

שלום עליכם

אני צריך להשתמש בתכונה MLCAD תוכנת שרטוט אך היא לא עובד במחשב שלי (במחשבים אחרים כן)

כשאני רוצה להפעיל הוא כותב לי FATAL EROR: MALCAD.DLL HAS NOT BEEN FOUND

מה עלי לעשות על מנת שהיא תפעל? (אותו הקובץ עבד במחשב אחר)

תודה

בחזרה למעלה
Rush צפה בגלילה למטה
מנהל
מנהל

אבי לוי

הצטרף / הצטרפה: 30/3/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Rush ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/5/2008 בשעה 22:30

הסר את התוכנה, אתחל את המחשב והתקן אותה שוב.

זה אמור לפתור את הבעיה.

אבי לוי -טכנאי מחשבים אשקלון והסביבה
בחזרה למעלה
dotcon צפה בגלילה למטה
מנהל
מנהל

forum@takala.co.il

הצטרף / הצטרפה: 24/2/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dotcon ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/5/2008 בשעה 22:53

נעלמו לך קבצים שמפעילים את את התוכנה שחלקם בעליי סיומת של DLL

לא מעט שאלות כאן נוגעות ל DLL שנעלמו ולכן אסביר כאן מה הוא DLL  

DLL - הינו קובץ של קודים המכילים פונקציות שיכולות לעבוד עם קודים או אפליקציות אחרות.

קובץ DLL מבצע פעולות ספיציפיות במערכת ומאפשר לתוכניות אחרות להשתמש במנוע שלו (ביצועים)

כאשר ישנה תוכנית מסויימת הדורשת DLL מסויים והיא לא מוצאת אותו היא לא יכולה לעבוד

ולכן אין מנוס מלהתקין את התוכנה שלך MLCAD  מחדש

במצב שבו חסר DLL במערכת ההפעלה עצמה, אז במקרה הטוב אפשר לשחזר את זה כך שמורידים את ה DLL מהאינטרנט ולשים במקום המיועד לו, ובמקרה הגרוע המערכת לא תעלה כלל.

נערך על ידי dotcon - 28/5/2008 בשעה 22:54
בחזרה למעלה
sufi צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sufi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/5/2008 בשעה 23:00
התקנתי מחדש את התוכנה וקיבלתי את אותה ההודעה... מוזר שכשהפעלתי את אותו הקובץ מהדיסקאוןקיי שלי המחשב אחר היא כן עבדה ואצלי היא לא עובדת... אותו הקובץ אותה התוכנה או התיקייה בידיוק...
בחזרה למעלה
sufi צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sufi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/5/2008 בשעה 23:01

אני עכשיו שם לב שהקובץ בעל הסיומת DLL הזה ישנו בתיקייה... אם כך מדוע הוא לא מקבל אותו?

בחזרה למעלה
dotcon צפה בגלילה למטה
מנהל
מנהל

forum@takala.co.il

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dotcon ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/5/2008 בשעה 23:26

קצת מוזר לי אבל תנסה להסיר אותה שוב

תאתחל את המחשב

תכנס להתחל > הפעלה > c:\Program Files

תחפש שם תיקייה עם שם התוכנה שלך ואם אתה רואה אחת (לא בטוח) תמחק אותה כי ייתכן שזה גורם לך את הבעיה .

במידה ולא אז תוריד איזו תוכנה לניקוי הרג'סטרי ותנקה אותו - אולי יש גם שאריות שלה ולכן היא לא מצליחה להיות מותקנת כראוי . 

ישנה תוכנה מאוד נחמדה ואפקטיבית בשם Clean System Directory שרושמת את כל ה- DLL  שאין להם שום תוכנה שמתייחסת אליהם או שאינם רשומים ומאפשת לך לזרוק אותם לאיזו תיקייה כגיבוי.

בחזרה למעלה
sufi צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sufi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/5/2008 בשעה 20:48

סליחה על הבורות אבל.... מה זה תוכנה לניקוי הריג'סטרי? ואיפה אני יכול למצוא אחת כזאת בדחיפות?

תודה על העזרה

בחזרה למעלה
dotcon צפה בגלילה למטה
מנהל
מנהל

forum@takala.co.il

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dotcon ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/5/2008 בשעה 02:07

ר'גסטרי היא סיפריית הרישום של המערכת

בסיס נתונים עצום המכיל את כל המידע על הקבצים והמערכת שלך

תלחץ כאן להורדה

http://www.brothersoft.com/d.php?soft_id=4637&url=http%3 A%2F%2Ffiles.brothersoft.com%2Ffile_disk_management%2Fmiscel laneous%2Fclnsysdr.zip

בחזרה למעלה
sufi צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sufi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/5/2008 בשעה 08:09

תודה על העזרה

אבל ישנה עוד בעיה עכשיו... הפעלתי את התוכנה ששלחת לי והיא עוצרת באמצע וכותבת לי הודעה שמבקשת ממני לסגור את החלון או להתעלם ובכל מקרה התוכנה נסגרת

מה הולך פה?

בחזרה למעלה
sufi צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sufi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/5/2008 בשעה 08:15

ברוך השם נפתרה הבעיה

מסתבר שקבצים רבים לא עובדים לי כאשר הם על כונן C וכאשר אני מעביר אותם לכונן E ומשנה את השם שלהם לשם באנגלית אז הם עובדים...

מדוע זה כך? מה קרה לכונן C?

בחזרה למעלה
bbenn צפה בגלילה למטה
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הצטרף / הצטרפה: 02/5/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט bbenn ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/5/2008 בשעה 10:58

שלום  dotcon

אשמח לקבל ממך לינק לתוכנה    Clean System Directory

אשמח גם , אם תסביר בקצרה - איך אתה עובד עם התוכנה.

אני הורדתי את התוכנה - עשיתי סריקה - וקיבלתי חלונית למחוק קובץ , כאשר אני בכלל לא רואה , איזה קובץ אני מוחק.

האם ככה התוכנה עובדת?

שבת שלום

בן

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

עדיין לא נפתרה לך התקלה? הגב בעמוד זה וצוות המומחים ימשיך לתת פתרונות לתקלה הזאת. אם ברצונך להגיב עליך להתחבר.
אם עוד לא נרשמת לאתר עליך להרשם.

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz