Google

למה האינטרנט שלי מתנתק כל כמה זמן? - תקלה
עמוד הפורומים עמוד הפורומים > פורום תקלה > פורום תמיכה טכנית
  הודעות חדשות הודעות חדשות RSS Feed: למה האינטרנט שלי מתנתק כל כמה זמן?
  FAQ FAQ  חיפוש בפורום   הרשמה הרשמה  כניסה כניסה

למה האינטרנט שלי מתנתק כל כמה זמן?    

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
הודעה / צפה בהודעה שלא נקראה
oldforum_quest צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 14/5/2008
מצב: לא מחובר לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט oldforum_quest ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: למה האינטרנט שלי מתנתק כל כמה זמן?
    פורסם: 14/5/2008 בשעה 23:22

כל פעם כשאני יושב במחשב אחרי טווח זמן ארוך האינטרנט שלי מתנתק לבד ואני לא מצליח לעשות כלום אז אניעושה לו הפעלה מחדש והוא שוב מתפקד..

אנא אנו לי על השאלה למה האינטרנט שלי מתנתק?

בחזרה למעלה
oldforum_answer צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט oldforum_answer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/5/2008 בשעה 23:22

התקלה שאתה חווה נובעת מ-2 גורמים עיקריים : תשתית או ספק אינטרנט. אם התשתית שלך (באחריות בזק) איננה יציבה ונופלת כל זמן קצוב - הרי לך התנתקות. אם יש ניתוקים כתוצאה מספק האינטרנט שלך אשר מפיל אותך לפתע מרשומותין כתוצאה מתקלה אצלו - הרי לך התנתקות.

גורמים נוספים : קצר במודם - פעם מתחבר לך ולאחר זמן מה מתנתק לך כתוצאה מעומס יתר וכדומה. כרטיס רשת - באם הינך עושה בו שימוש בעת גלישה באינטרנט - יכול בהחלט להיות כי הוא מגיע לרוויה כל זמן מסויים וכתוצאה בכך נופל לך החיבור לאינטרנט.

הרי לך 2 גורמים עיקריים ועוד 2 גורמים נוספים לכסות את כלל האפשרויות.

בחזרה למעלה
oldforum_answer צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט oldforum_answer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/5/2008 בשעה 23:23

רוב הבעיות נובעות מהמודם,

1. איפה המודם מונח, המודם הוא רכיב חשמלי, אם הוא במקום "חנוק" ואין לו כל כך מקום "לנשום", ייתכן מאוד שהוא תחמם ומגיע לנקודה שבו הוא מתנתק.

2. אם זה מודם עם חיבור USB, ישנה הגדרה בWIN שאומרת לרכיבי USB שאם המחשב לא משתמש ברכיב לאחר זמן מסויים המחשב מכבה לו את אספקת החשמל באופן אוטומי על מנת לחסוך בצריכת חשמל, הוספתי לך תמונה על מנת לבדוק אם המחשב מנוהל באמת על ניתוק צריכת חשמל של USB במידה והוא לא בשימוש (צריך לבדוק בכל אחד ואחד מכניסות הUSB את אותה פעולה).

3.תבדוק ב - כלים > אפשרויות אינטרנט > התקשרויות > לסמן את החייגן וללחוץ על הגדרות >  לבדוק ליד שם המשתמש והסיסמא בתוך כפתור מתקדם אם מסומן V באחת מהקוביות, אם מסומן, צריך לבטל.

4. אם המחשב מתנתק אחרי שאתה בודק את המיילים שלך באואטלוק, כלים (באואטלוק) > אפשרויות > התקשרויות > לבטל את "נתק לאחר שלח קבל" .

בחזרה למעלה
שאלה צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 19/5/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שאלה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/5/2008 בשעה 16:23

שאלה ממשתמש  batz(אורח)

אינטרנט מתנתק כל כמה שעות

כלומר, זה לא יודע שזה מתנתק אלא רושם שזה מחובר אבל אין מעבר של נתונים

וחייבים להתנתק ולהתחבר מחדש כדי שהתקשורת תחזור

בחזרה למעלה
תשובה צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט תשובה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/5/2008 בשעה 16:24

האם הוא מתנתק גם במהלך עבודה בו ? או רק שאתה עוזב את המחשב לזמן מה  ? 

בחזרה למעלה
שאלה צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שאלה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/5/2008 בשעה 16:24
גם במהלך עבודה בו וגם כשלא.. וזה לא כל זמן קבוע אלא, לפעמים תוך כמה דקות ולפעמים אחרי שעות..
בחזרה למעלה
תשובה צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט תשובה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/5/2008 בשעה 16:24

במקומך הייתי פונה לחברת האינטרנט בזמן שקורה הניתוק

זו נשמעת לי כמו בעיה הקשורה בהפרעות בקו או במודם  .

במידה ולא עוזרים לך שם נמשיך לנסות לסייע פה .   

בחזרה למעלה
שאלה צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שאלה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/5/2008 בשעה 16:25
כמובן שהדבר הראשון שעשיתי הוא להתקשר לספק.. הם אמרו שאין הפרעות, וטענו שכנראה שהבעיה היא שיש לי spyware

אבל סרקתי בעזרת spyware doctor ולא נמצא כלום.. מה עוד זה כול להיות?

בחזרה למעלה
תשובה צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט תשובה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/5/2008 בשעה 16:25

אם האינטרנט מחובר ואין מעבר של נתונים יכול להיות שיש בעיה של תקשורת במחשב..

אפשר לעשות רענון פרוטוקולים למחשב ,אבל לפני זה צריך לדעת שזה יכול לעשות בעיות למערכת ההפעלה במקרים נדירים

שתי פקודות לביצוע...

התחל> הפעלה> cmd

1. netsh i i r 1.txt

2. netsh w r (רק לsp2 ומעלה)

הערה: למי שיש רשת ביתית ומוגדר לו אי פי ידני בכרטיס לאחר הפעולות הללו האי פי הידני בכרטיס נמחק וחוזר

לקבלת אי פי ידני באופן אוטומטי

בחזרה למעלה
goldy1964 צפה בגלילה למטה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 17/5/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט goldy1964 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/5/2009 בשעה 17:40

שלום

בביתי יש ראוטר של בזק מסוג SIEMENS SL2-141 שאליו מחוברים שני מחשבים.אחד ישירות עם כבל והשני עם כרטים רשת אלחוטי של EDIMAX WIRELESS 802.11 B/G .

כרטיס הרשת הוא חדש.

אני גולש הרוחב פס של 8M,ויש לי בעיה שחוזרת על עצמה ואיני מצליח לפתור אותה.המחשב שמחובר אלחוטית מתנתק לי כל כמה דקות.התופעה היא כזאת-כשאני מתחבר הסיגנל מראה לי מצוין והמהירות היא על 54MBPS אך כל כמה דקות המהירות יורדת עד שמגיעה ל1MBPS ואז החיבור קורס.החלפתי ראוטר חדש מבזק.פירמטטי את המחשב,וגם היה אצלי טכנאי של בזק ואף אחד מהצעדים שעשיתי לא פתר את הבעיה.מה שן לאחר הפירמוט הניתוק והקריסה הם פחות שכיחים כלומר זה קורה לעיתים רחוקות(נגיד פעם בשעה מס' פעמים).

מה עלי לעשות אודה על עזרתכם

חיים

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

עדיין לא נפתרה לך התקלה? הגב בעמוד זה וצוות המומחים ימשיך לתת פתרונות לתקלה הזאת. אם ברצונך להגיב עליך להתחבר.
אם עוד לא נרשמת לאתר עליך להרשם.

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz